Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


Čekáme štěňátka, narodí se koncem dubna. - 23.03.2016

Dnešní ultrazvukové vyšetření prokázalo to, co jsem si myslela. Simba čeká štěňátka. Je to na ní vidět od první chvíle, tváří se velice důležitě. Hodně spí, což při jejím temperamentu je zvláštní změna. Také má divné chutě a nechce moc jíst, což je při její běžné žravosti opravdu podivné. Na vycházkách jen důležitě značkuje okolí a nemá moc zájem se kamarádit s ostaními psy, což je u ní také zvláštní. Na štěňátka se těšíme, plánovaný termín porodu je na posledním víkendu v dubnu.

Otcem štěňátek je úžasný, milý a velice přátelský pes Glen Wheaten Darling, otec našeho posledního vrhu I. Jeho poslední štěňátka jsou velice pěkná, jak v typu plemene, tak v přátelské povaze jsou jejich majitelé velice spokojeni. Glen je synem mého nezapomenutelného psa Finna. Glen je Finnova věrná kopie, i proto jsem chtěla zkusit ještě jedna štěňátka s tímto psem, Simba je stejného silného typu, jako je on.

Nějaké zájemce o už máme delší dobu, pokud byste měli zájem o štěňátko z tohoto čistě irského spojení rodokmenů, typu psa, osrstění a také temperamentu, napiště mi prosím na kontaktní formulář, děkuji. Klára

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PF 2018 - 28.12.2017

Rok 2017 utekl jako voda. Byl pro mne a moje psy velice, velice rušný, až divoký.

Psát aktuality na web je čím dál více komplikované, poté, co jsem před dvěma lety neodolala a pořídila si F ... více...

Kniha o wheatenech

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu