Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


Přírodní péče o srst

Pravidelné kartáčování, pročesávání kovovým hřebenem a umývání šamponem patří mezi nezbytnou péči o nádhernou srst wheatena. Srst je nutno minimálně 1x týdně důkladně pročesat, jinak se v ní budou tvořit cucky a časem nezbyde, než psa ostříhat.

Jak často wheatena umývat šamponem? Podle vaší potřeby a vašeho pocitu ze psa, podle počasí. samozřejmě není vhodné každodenní šamponování. Během podzimních plískanic je nicméně nutné nohy umývat i několikrát denně a samotná voda většinou nestačí. Nezbytně nutné je, aby šampon byl tak kvalitní, aby  neškodil ani srsti ani kůži psa.

Mám mnohaletou vynikající zkušenost s šamponem Aloe vera pro zvířata. Obsahuje 40% objemukrásná srst po péči s aloe vera aloe vera. Mnohatisíciletá zkušenost s hojivými, antibakteriálními a jinak pozitivními vlivy rostliny aloe vera jen potvrzuje moji obrovskou spokojenost. Nádherná srst a zdravá kůže mých psů je toho důkazem.

Šampon aloe vera snadno čistí špinavou srsrt, zanechává měkkou a zářivou srst, je z přírodních zdrojů a zanechává příjemnou vůni. ŠAMPON JE V PRODEJI, v balení 500ml. Na jednoho wheatena vydrží téměř rok. Vpřípadě zájmu mne kontaktujte na kontaktním formuláři, šampon zasílám na dobírku.

Vhodné doplnění šamponu Aloe vera pro zvířata je také kondicionér ve spreji pro Aloe vera pro zářivou srst.  Sprej se pohodlně aplikuje na suchou srst. Obsahuje 30% aloe vera, zabraňuje cuckování srsti, srst je zářivá s jemnou vůní. KONDICIONER ALOE VERA VE SPREJI JE V PRODEJI ZDE! Balení 400ml vystačí  pro jednoho wheatena na více než rok.

KONTAKTUJTE NÁS ZDE, RÁDI ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY, TYTO VYNIKAJÍCÍ PŘÍPRAVKY VÁM ZAŠLEME NA DOBÍRKU!

 KONTAKTNÍ FORMULÁŘ <<< 

 

 

PF 2018 - 28.12.2017

Rok 2017 utekl jako voda. Byl pro mne a moje psy velice, velice rušný, až divoký.

Psát aktuality na web je čím dál více komplikované, poté, co jsem před dvěma lety neodolala a pořídila si F ... více...

Kniha o wheatenech

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu